Сублімаційний друк

Замовити широкоформатний сублімаційний друк на тканині в Києві

Сублімаційний друк – це технологія друку на синтетичних тканинах, у складі яких не менше 60% штучних волокон (чим більше поліестру у складі - тим вища якість відбитку, яскравість кольорів та стійкість до прання). В якості основи використовуються світлі тканини. Сублімаційний друк на принтері наноситься на спеціальний папір у дзеркальному відображенні. Під температурою 200°C і при тиску з паперового носія чорнила наносяться на виріб. 

Метод широко використовується для створення корпоративної продукції для промо-акцій (футболок, прапорів), спортивного одягу, спецформи, худі. Метод сублімаційного термоперенесення відрізняється зносостійкістю та якістю, тому користується популярністю серед поціновувачів дійсно оригінальних речей.

 

Особливість нанесення сублімаційного друку на тканину

Особливість сублімаційного термоперенесення в тому, що він наноситься не на готовий одяг або виріб, а на тканину в рулоні або викройку, з яких виготовляються вироби. Його привабливість в тому, що цим методом можна наносити цікаві та яскраві зображення, немає обмежень по товщині ліній, форм та виборі кольорів. Надруковане зображення має чітке та барвисте зображення, стійке до прання та ультрафіолетового випромінювання, не тьмяніє та не втрачає якості. За допомогою сублімаційного друку можна втілювати унікальні ідеї принтів на одяг, що дає необмежені можливості для реалізації різноманітних яскравих рекламних проєктів. Надруковане зображення  ідеально підходить для нанесення на одяг, який часто перуть. Також його використовують в домашньому текстилі, друку банерів та на різного виду одязі. Велика перевага в тому, що для сублімаційно друку використовуються екологічні та безпечні чорнила.

У нас ви можете замовити широкоформатний сублімаційний друк, що дозволяє наносити зображення одразу на велику площу і виконувати великі тиражі по доступній ціні. Якщо у вас готовий виріб, на який ви хочете нанести принт - замовляйте послугу DTF друку.

Ми слідкуємо за якістю, використовуємо сучасне обладнання та якісні чорнила. 


Як замовити сублімаційний друк у м.Київ

Щоб замовити сублімаційний друк на тканині в Києві ви можете залишити свої контакти у формі зворотнього звязку або зателефонувати за вказаними номерами. Ми знаходимось у м.Київ, вул. Віктора Некрасова, 1 (Північно – Сирецька). 

Терміни виготовлення замовлень сублімаційного друку залежить від тиражу та узгоджуються з менеджером. 


Замовити

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email