Дизайни для одягу

Термонаклейки на одяг купити з доставкою по Україні в інтернет-магазині TRUTAPE UKRAINE

У нашому каталозі представлений великий вибір термоаплікацій за різними тематиками: патріотичні, дитячі, святкові, з різними ефектами, універсальні на кожен день тощо. Колекція постійно поповнюється новими різноманітними дизайнами. Наклейками можна оздоблювати футболки, худі та будь-який інший одяг та аксесуари на тканинній основі. При дотримані правил термопереносу, ви отримаєте стійкий до прання виріб з яскравим якісним зображенням, яке не линяє та не вигорає. Для швидшого пошуку наклейок на одяг скористайтесь пошуком на сайті.


Що таке термонаклейки на одяг та якими вони бувають?

Термонаклейка – це зображення на плівці, яке переноситься на текстиль за допомогою термопресу. Наклейки виготовляються за допомогою DTF друку на спеціальній прозорій плівці або з термотрансферних плівок, які вирізаються плотером або лазером, в залежності від серії. Кожен із цих методів створення наклейок має свої особливості. За допомогою DTF друку можна створити деталізоване фотозображення чи картинку та перенести на одяг. За допомогою термотрансферних плівок можна створити більш лаконічний, але ефектний та унікальний дизайн, адже термотрансферні плівки вирізняються неабияким різномаїттям кольорів, фактури та текстури. Термоперенос наклейок для одягу можна здійснити на виробництві або в домашній умовах праскою, дотримуючись правил нанесення. Умови термоперенесення наклейок для одягу  знаходяться на сторінці товару у зображеннях, а розмір наклейки вказаний в описі до товару. Ми працюємо на сучасному обладнанні, можливості нашого виробництва набагато ширші тож можемо виконувати широкий спектр послуг і можемо працювати індивідуально з вашим замовленням. Звертайтесь, ми допоможемо вам створити унікальний дизайн на вашому одязі. Виконуємо як поштучні, так і гуртові замовлення. Також на нашому сайті ви можете замовити футболки з принтами, шопери та рюкзаки.


Як замовити наклейки на одяг в Києві в інтернет-магазині TRUTAPE UKRAINE

Для замовлення готової наклейки ви можете скористатись кошиком. Якщо замовлення оформлене до 15:00, то відправка здійснюється в день замовлення. Ми працюємо у будні з 9:00 до 18:00. Замовлення відправляємо перевізником «Нова пошта», вартість доставки за тарифами перевізника. Якщо ви бажаєте замовити власний дизайн або змінити розмір, заповніть форму зворотнього звязку або телефонуйте за вказаними номерами, наші менеджери допоможуть вам визначитись та зробити замовлення, а наші дизайнери, за потреби, створять для вас унікальний дизайн за вашими побажаннями. 

Замовлення виготовляються 3-5 днів, деталі узгоджуються з менеджером. 


Замовити

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email