DTF друк


Замовити DTF (ДТФ) друк на футболках за доступною ціною в Києві

DTF (Direct To Film)  – сучасний метод оздоблення одягу, сумок, аксесуарів та штучних матеріалів. Це друк на спеціальній прозорій PET плівці, яка після нанесення чорнил посипається клейовим порошком і запікається під температурою для закріплення. Готовий дизайн переноситься на виріб за допомогою термопресу.

Перевагами DTF друку є: 

•  Можливість друкувати реалістичні малюнки-фото зі складними переходами кольорів. Зображення яскраві, еластичні, стійкі до вигорання та прання.

•  Підходить для нанесення на натуральні, синтетичні та змішані тканини, незалежно від кольору

•  Гарна ціна при будь-яких тиражах

•  Екологічність та нешкідливість (фарби для друку виготовлені на водній основі)


В нашому інтернет-магазині ви можете купити готові вироби або замовити нанесення свого власного принта на футболку, худі або інший одяг та аксесуари на тканинній основі.

За допомогою ДТФ друку можна оздобити свій одяг унікальними дизайнами. Великою популярністю користується нанесення принтів на футболки, худі та інший одяг та аксесуари на тканинній основі. Технологія DTF друку дозволяє переносити зображення високої деталізації та якості, адже для перенесення можна використовувати растрові зображення, а отже нанесення має реалістичніший та об’ємний вигляд, ніж при будь-якому іншому нанесенні. В нашому інтернет-магазині представлена велика колекція готових наліпок на одяг на різну тематику: аніме, патріотичні, дитячі, тематичні тощо, тож ви можете обрати вже готові наліпки або замовити у нас нанесення власного принта.


Як замовити DTF (ДТФ) друк

Для того щоб замовити ДТФ друк в нашому інтернет магазині ви можете зв’язатись з нашими менеджерами за вказаними телефонами або залишити свої контакти у формі зворотного зв’язку.

Терміни виготовлення узгоджуються з менеджером.


Що важливо знати про підготовку макетів при замовленні DTF друку

Файли приймаються векторні та растрові переведені у колірний режим CMYK, але щоб зображення не втратило якість після друку, потрібно дотримуватись ось цих правил для підготовки макету:

- роздільна здатність має бути мінімум 300 dpi (пікс./дюйм) або більше.

- всі шари зведені в один з прозорим фоном та розміром в натуральну величину (1:1)

- максимальний розмір макету – ширина – 58см, довжина – 250 см

Також потрібно знати, що DTF друк не любить дуже тонких ліній, тому що вони можуть не перенестися на тканину через малу площу прилягання, тому мінімальна товщина лінії має бути не менше 5 пікселів при роздільній здатності 300 dpi.

Якщо ж у вас немає макету, наші дизайнери допоможуть вам створити дизайн або підготувати макет, варто лише зателефонувати або написати нам.


При замовленні друку власного дизайну відповідальність за надруковане зображення та дотримання авторських прав несе клієнт.


Замовити

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email